Infomace k odjezdu

Vážení rodiče, vážení Mapeťáci,

těší nás, že jste se i letos přihlásili na sportovní tábor MAPETO.

Na stránkách najdete formulář posudek lékaře o zdravotní způsobilosti, který je k účasti na táboře nutný. V listopadu 2017 došlo ke změně zákona. Nyní je posudek platný 2 roky ode dne vydání. Takže pokud máte platný posudek z loňska nebo předloňska, z jiných táborů či školy v přírodě, lze ho použít a není tedy nutné znovu navštěvovat lékaře.

Skutečnost, že nedošlo ke změně zdravotního stavu potvrdíte v prohlášení o bezinfekčnosti. Datujte ke dni odjezdu, tedy k 20. 7. 2019.

V čevnu proběhne dobrovolná informační schůzka pro rodiče zejména nových táborníků. A to v pondělí 24. června 2019 v 16.00 hodin v Obchodní akademii a SOŠ CR v Chocni, ulice T. G. Masaryka 1000. Jestliže jste z větší vzdálenosti rádi vaše dotazy zodpovíme i telefonicky. Proto se nebojte zeptat. Nezaručím, že v tomto termínu už budou k dispozici trička.

I letos pro vás máme připraveno několik sportovních novinek. Účastnit se bude také skupina dětí z Japonska, proto se nebojte oprášit angličtinu, případně japonštinu. A nebo se domluvíme rukama nohama. Ostatně tak jako vždycky