Informace 2018

Vážení rodiče, děvčata a chlapci!

Přihlásili jste se na týdenní setkání sportovně založených chlapců a dívek v krásném prostředí Pastvinské přehrady. V třetím červencovém týdnu tak vyměníte pohodlí svých domovů za ubytování ve sportovním středisku UP Olomouc a prázdninové lenošení za získávání odvahy, síly, vytrvalosti, dovedností a zkušeností v méně tradičních sportech v přírodě.

Prázdniny se blíží, a k těm již tradičně patří „Sportovní akademie MAPETO“. Tým instruktorů již pilně pracuje a opět pro vás připravuje vysoce nadstandardní obsahovou a odbornou náplň celého týdne. Všichni, kteří jste obdrželi tyto pokyny, jste se závazně přihlásili a zaplatili celou částku nebo její část. (Kdo opomněl, učiňte tak, prosím, obratem). Ty z vás, kteří neuhradili prozatím celou částku, prosíme o doplatek do 30. 6. 2018 na č. ú. 27-8747080287/0100

A nyní technické záležitosti:

Termín: 21. – 27. 7. 2018 (sobota – pátek)

Ubytování: Sportovní a výcvikové středisko Univerzity Palackého Olomouc
na Pastvinské přehradě.

Cena: Kč 4.290,- (možnost uplatnění slevy).

V ceně je zahrnuto ubytování, plná penze (strava 4x denně, pitný režim), využívání sportovišť a sportovního náčiní a nářadí, táborové triko MAPETO, doprava zavazadel, pro zájemce sauna, ostatní poplatky a náklady (pronájmy sportovní vybavení a prostor, střelivo, ceny pro nejlepší Mapeťáky, nákup sportovního materiálu, smlouvy, odvody, aj.).

Prosba: Máte-li možnost zprostředkování jakékoliv sponzorské pomoci, finanční příspěvek, drobné předměty použitelné jako ceny pro účastníky, materiální vybavení atd., budeme rádi. V kladném případě nás prosím kontaktujte. Děkujeme.

Náplň činnosti: Děti se budou moci seznámit se základy vodní turistiky (kánoe, kajak), sportovní střelby, podle věku absolvují různě náročný cykloturistický výlet s nouzovým přespáním a přípravou jídla v přírodě. Seznámí se s lezením, softbalem, dalšími tradičními (tenis, fotbal, basketbal, stolní tenis, …) i netradičními (florbal, frisbee, box, pétanque, baseball, lakros, rogaining, badminton, double disccourt, spinlader …) sporty, činnostmi, soutěžemi a hrami.
Důležité: Přikládáme posudek o zdravotní způsobilosti dítěte, který nám dle zákona musíte odevzdat v den odjezdu dítěte (můžete mít i jiný formulář).