Informace 2019

Týden plný sportu, her, závodů, soutěží a netradičních zážitků je připraven pro chlapce a dívky ve věku 9-15 let (CLASSIC) a 15-18 let (SPECIÁL), kteří rádi sportují a chtějí se seznámit či zdokonalit v některých méně známých a dostupných sportech. Speciál je určen těm, kteří se alespoň 1x zúčastnili Mapeta Classic nebo Mapeta Speciál.

Termín: 20.7. – 26.7. 2019

Místo: SPORTOVNÍ A VÝCVIKOVÉ STŘEDISKO UNIVERZITY PALACKÉHO OLOMOUC NA PASTVINSKÉ PŘEHRADĚ

Speciální nabídka: Pro děti 7 – 10 let možnost celodenního programu v anglickém jazyce spolu s účastníky z Japonska (nutné alespoň základní jazykové znalosti AJ).

Program: Cyklistika, vodní turistika (kanoe, kajaky), baseball, florbal, lanové dráhy, skalní lezení, lakros, sportovní střelba, rogaining, badminton, kroket, tenis, pétanque, nohejbal, stolní tenis, bojové sporty, frisbee a další tradiční i netradiční sporty. Celotýdenní soutěž jednotlivců „Supermapeťák“ i soutěže družstev „Rallye Pastviny“. SPECIÁL rozšířen o náročnější sporty, činnosti a disciplíny.

Cena: Kč 4.390,-.V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách, jídlo 4x denně s pitným režimem, pronájem sportovišť, půjčovné sportovního nářadí a náčiní, mapeťácké triko, sauna, doprava zavazadel a ostatní poplatky. Možnost uplatnění slevy (pouze u Mapeta Classic).

Slevy:
a)Kč 200,- u každého ze sourozenců.
b)Kč 150,- při třetí či čtvrté účasti.
c)Kč 250,- při páté a vyšší účasti.
Slevy se nesčítají a neplatí pro Mapeto Speciál.

Přihláška:
1. Odevzdání vyplněné přihlášky na uvedené adresy nebo vyplněním přes internet.
2. Zaplacení požadované částky (event. zálohy Kč 1.500,-), nejpozději do 30.4.2019 poukazujte na účet KB č. 27-8747080287/0100, VS – rodné číslo dítěte.
Zájemci o platbu fakturou kontaktujte Mgr. Tomáše Beka!

Po splnění obou bodů bude sestaveno závazné pořadí účastníků MAPETA 2019. Vzhledem ke kapacitním možnostem zařazujeme prvních 65 přihlášených! Každý účastník obdrží pokyny k odjezdu, seznam potřebných věcí a táborové triko. O všechny zúčastněné se stará tým kvalifikovaných sportovních instruktorů a trenérů. Z celého průběhu bude pořízena fotodokumentace a prezentace na DVD.