Informace

Týden plný sportu, her, závodů, soutěží a netradičních zážitků je připraven pro chlapce a dívky ve věku 9-15 let (CLASSIC) a 15-18 let (SPECIÁL), kteří rádi sportují a chtějí se seznámit či zdokonalit v některých méně známých a dostupných sportech. Speciál je určen těm, kteří se alespoň 1x zúčastnili Mapeta Classic nebo Mapeta Speciál.

Termín: 27.7. – 2.8. 2024

Místo: SPORTOVNÍ A VÝCVIKOVÉ STŘEDISKO UNIVERZITY PALACKÉHO OLOMOUC NA PASTVINSKÉ PŘEHRADĚ

Program: Cyklistika, vodní turistika (kanoe, kajaky, paddleboard), baseball, florbal, lanové dráhy, skalní lezení, lakros, sportovní střelba, rogaining, badminton, kroket, tenis, pétanque, nohejbal, stolní tenis, bojové sporty, frisbee a další tradiční i netradiční sporty. Celotýdenní soutěž jednotlivců „Supermapeťák“ i soutěže družstev „Rallye Pastviny“. SPECIÁL rozšířen o náročnější sporty, činnosti a disciplíny.

Cena: Kč 6.350,- Letošní navýšení ceny je bohužel zapřičiněno výrazným zdražením ubytování, stravy i všech dalších služeb majitelem areálu. V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách, jídlo 4x denně s pitným režimem, pronájem sportovišť, půjčovné sportovního nářadí a náčiní, mapeťácké triko, sauna, doprava zavazadel a ostatní poplatky. Možnost uplatnění slevy (pouze u Mapeta Classic).

Slevy:
a)Kč 250,- u každého ze sourozenců.
b)Kč 200,- při třetí či čtvrté účasti.
c)Kč 300,- při páté a vyšší účasti.
Slevy se nesčítají a neplatí pro Mapeto Speciál.

Kč 200,- za doporučení a přihlášku každého nového účastníka. Jeho jméno uveďte v poznámce vaší přihlášky – možno přičíst ke slevě a,b,c.

Přihláška:
1. Odevzdání vyplněné přihlášky vyplněním přes internet.
2. Zaplacení požadované částky (event. zálohy Kč 2.000,-), nejpozději do 30.4.2024 poukazujte na účet KB č. 27-8747080287/0100, VS – rodné číslo dítěte.
Zájemci o platbu fakturou kontaktujte Mgr. Tomáše Beka!

Po splnění obou bodů bude sestaveno závazné pořadí účastníků MAPETA. Vzhledem ke kapacitním možnostem zařazujeme prvních 65 přihlášených! Každý účastník obdrží pokyny k odjezdu, seznam potřebných věcí a táborové triko. O všechny zúčastněné se stará tým kvalifikovaných sportovních instruktorů a trenérů.