Informace

Týden plný sportu, her, závodů, soutěží a netradičních zážitků je připraven pro chlapce a dívky ve věku 9-15 let (CLASSIC) a 15-18 let (SPECIÁL), kteří rádi sportují a chtějí se seznámit či zdokonalit v některých méně známých a dostupných sportech. Speciál je určen těm, kteří se alespoň 1x zúčastnili Mapeta Classic nebo Mapeta Speciál.

Termín: 15.7. – 21.7. 2023

Místo: SPORTOVNÍ A VÝCVIKOVÉ STŘEDISKO UNIVERZITY PALACKÉHO OLOMOUC NA PASTVINSKÉ PŘEHRADĚ

Program: Cyklistika, vodní turistika (kanoe, kajaky, paddleboard), baseball, florbal, lanové dráhy, skalní lezení, lakros, sportovní střelba, rogaining, badminton, kroket, tenis, pétanque, nohejbal, stolní tenis, bojové sporty, frisbee a další tradiční i netradiční sporty. Celotýdenní soutěž jednotlivců „Supermapeťák“ i soutěže družstev „Rallye Pastviny“. SPECIÁL rozšířen o náročnější sporty, činnosti a disciplíny.

Cena: Kč 5.950,- Letošní navýšení ceny je bohužel zapřičiněno výrazným zdražením ubytování, stravy i všech dalších služeb majitelem areálu. V ceně je zahrnuto ubytování v chatkách, jídlo 4x denně s pitným režimem, pronájem sportovišť, půjčovné sportovního nářadí a náčiní, mapeťácké triko, sauna, doprava zavazadel a ostatní poplatky. Možnost uplatnění slevy (pouze u Mapeta Classic).

Slevy:
a)Kč 250,- u každého ze sourozenců.
b)Kč 200,- při třetí či čtvrté účasti.
c)Kč 300,- při páté a vyšší účasti.
Slevy se nesčítají a neplatí pro Mapeto Speciál.

Kč 200,- za doporučení a přihlášku každého nového účastníka. Jeho jméno uveďte v poznámce vaší přihlášky – možno přičíst ke slevě a,b,c.

Přihláška:
1. Odevzdání vyplněné přihlášky vyplněním přes internet.
2. Zaplacení požadované částky (event. zálohy Kč 2.000,-), nejpozději do 30.4.2023 poukazujte na účet KB č. 27-8747080287/0100, VS – rodné číslo dítěte.
Zájemci o platbu fakturou kontaktujte Mgr. Tomáše Beka!
3. V případě neuskutečnění akce z důvodu Covid19 nebo jiných závažných důvodů, bude přihlášeným účastníkům vrácena celá uhrazená částka!

Po splnění obou bodů bude sestaveno závazné pořadí účastníků MAPETA 2020. Vzhledem ke kapacitním možnostem zařazujeme prvních 65 přihlášených! Každý účastník obdrží pokyny k odjezdu, seznam potřebných věcí a táborové triko. O všechny zúčastněné se stará tým kvalifikovaných sportovních instruktorů a trenérů.